Kancelaria Adwokacka

2

Kancelaria Adwokacka w Sosnowcu działa od 2010 roku, świadcząc pomoc prawną dla klientów prywatnych i instytucjonalnych z województwa śląskiego oraz całej Polski.

Adwokat Sylwia Gierczyńska-Marcinkiewicz

Zdobyła wykształcenie prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w 2001 roku. Rok później rozpoczęła prawnicze studia doktoranckie na tym samym wydziale.

Studia podyplomowe na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego umożliwiły dodatkowo rozpoczęcie pracy wykładowcy przedmiotów prawniczych w Centrum Nauki i Biznesu Żak w Sosnowcu oraz w Policealnym Studium Detektywów i Pracowników Ochrony O’Chikara.

Od 2006 do 2009 roku adwokat Sylwia Gierczyńska-Marcinkiewicz pracowała jako aplikant adwokacki w jednej z kancelarii adwokackich w Sosnowcu. Posiadła również doświadczenie jako szef firmy Vox luris świadczącej usługi prawno-edukacyjne.

Od 2010 prowadzi własną kancelarię adwokacką, w której wykorzystuje wiedzę zdobytą przez lata edukacji oraz praktykę nabytą podczas pracy w obsłudze prawnej.

Stawiamy na rzetelną pomoc, skuteczność w prowadzeniu spraw oraz pełne zaangażowanie w problemy klientów – to, czym cechują się profesjonalni adwokaci.

Sosnowiec – Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwii Gierczyńskiej-Marcinkiewicz zaprasza na wizytę.